Sağlık Turizmi

Dt leyla Sofuoğlu Özel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, başta Avrupalı konuklarımız olmak üzere Ankara’ya gelen diğer tüm yurtdışı  konuklarımızı Ankara’da sağlığına kavuşturuyor.
Turizmin, tarihin, doğal güzelliklerin, uyum içinde bütünleştiği Ankara, her yıl dünyanın dört bir yanından milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Misafirlerimizi, Avrupa’nın her noktasından direkt uçuşların bulunduğu bir destinasyon olan Ankara hava limanından konforlu araçlarımız ve güler yüzlü personelimiz ile karşılıyoruz.
Ankara’nın merkezinde, dünyaca ünlü restoranlar, cafeler ve alışverişmerkezlerine yürüme mesafesinde bulunan merkezimiz hasta memnuniyeti, kaliteyi ve güveni ön planda tutan bir yaklaşımla siz değerli misafirlerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyor.
Alanında uzman doktorları ile tedavinin her aşamasında kaliteli ve markalı ürünler kullanmayı ilke edinen kliniğimizde son teknoloji cihazlar ile en yeni uygulamalarla tedavinizi gerçekleştiriyoruz.
Kliniğimizde implant uygulamalarından, çene cerrahisine, protezden, diş beyazlatmaya ve gülüş tasarımına kadar pek çok alanda hizmet veriyoruz.
Siz değerli misafirlerimiz ağız ve diş sağlığına kavuşurken rehber eşliğinde hazırladığımız kişiye özel gezi programları ile aynı zamanda, Ankara’nın eşsiz güzelliklerini de görme ve tanıma imkânı sunuyoruz.
Dişhekimi Dt leyla Sofuoğlu; siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten, sağlıklı ve mutlu bir biçimde uğurlamaktan  büyük memnuniyet duyuyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın